İç Mekan Ve Balkon

Değerli konuklarımız,Bizler Gökçeada'y ı 2003 yılında keşfettik.Bir yeri ''Keşfettik'' diyebilmemiz için,o yerin bize gerçekten bir anlam ifade etmesi gerekiyordu.Gökçeada Pansiyon konusunda incelemeler yaptık.

Gökçeada Pansiyon hizmetini en iyi kalite ve uygun fiyatta verebilmek için kolları sıvadık.

 

İşte. Gökçeada tarihi,doğası,muhteşem denizi ve birazda yanlızlık ve hüzün kokan havasıyla bizi kendine bağladı.Adanın her yeri güzeldi ama Uğurlu bölgesi tabiatı ve denizi ile (Saklı liman) bir başka güzeldi.Böylece, adanın en batısında ve merkezden 25 km. uzaklıkta bulunan Uğurlu Köyü'nde karar kıldık.
2004 yılında bu köyde yeşillikler içerisinde taştan bir Gökçeada Pansiyon ev yaptık.
Artık bütün yaz tatillerimizi adanın bu şirin köyünde geçiriyorduk.

Derken...

2009 yılında bu güzellikleri yerli ve yabancı konuklarımızla paylaşma arzusu bizde ağır basmaya başladı.
Bu amaçla,Uğurlu Köyü'nün en hakim ve güzel mevkiinde Gökçeada Leb-i derya Apart'ı inşa ettik.
Ve siz değerli konuklarımızın hizmetine Haziran 2012 tarihi itibarıyla sunduk. 9+1 ve daireden oluşan tesisimiz,adanın tarihi ve doğal dokusuna uygun olarak taş ev konseptinde tasarlandı ve inşa edildi.
4-5 kişi kapasiteli 1+1 dairelerimiz ve 5-6 kişi kapasiteli 2+1 dairelerimiz bir evin ihtiyacı olabilecek hemen bütün araç gereçle donatıldı.
(Tv,buzdolabı,mutfak,banyo,koblosuz internet,devamlı sıcak su vb...) Siz değerli konuklarımızın rahat,huzurlu ve otantik bir tatil geçirebilmesi için elimizden geleni yaptık...
Bu amaçla,bir taraftan bahçemizde mangal keyfi yaşarken,diğer taraftan bahçenizin veya balkonunuzun muhteşem manzarasında
sevdiklerinizle yemek yemenin ve sohpet etmenin keyfine varaçaksınız...
Gökçeada'dan unutulmaz anılarla ayrılacaksınız... Sitemizi ziyaret ettiğiniz ve açıklamalarımızı okuma nezaketini gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Apartımızda 24 saat sicak su ve internetimiz bulunmaktadır.

 

TOP